רוח הרפאים: סיפור אהבה גונתן קרול

ISBN:

Published:

Paperback

287 pages


Description

רוח הרפאים: סיפור אהבה  by  גונתן קרול

רוח הרפאים: סיפור אהבה by גונתן קרול
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 287 pages | ISBN: | 8.26 Mb

ברוכים הבאים לעולם הזוהר של רוח הרפאים.איש נופל בשלג, ראשו נחבט בשפת המדרכה, והוא מת. אבל משהו מוזר קורה: האיש לא מת. ותדהמה אוחזת ברוח שמנסה לאסוף אותו אל החיים שלאחר המוות. תדהמה זו מופנית אל הבוס של הרוח, בדמות השאלה, מה לעשות עכשיו? והבוס משיבתMoreברוכים הבאים לעולם הזוהר של רוח הרפאים.איש נופל בשלג, ראשו נחבט בשפת המדרכה, והוא מת. אבל משהו מוזר קורה: האיש לא מת. ותדהמה אוחזת ברוח שמנסה לאסוף אותו אל החיים שלאחר המוות.

תדהמה זו מופנית אל הבוס של הרוח, בדמות השאלה, מה לעשות עכשיו? והבוס משיבת אנחנו לא יודעים איך זה קרה, אבל אנחנו עובדים על זהף בינתיים, מקומך לצד האיש הזה כדי לעזור לנו להבין מה מתרחש.הסכממת הרוח ניתנת באי-רצון. אחרי הכל, רוח רפאים ואומנת זה לא אותו דבר.

אבל משהו מצחיק קורה- ברוח אוחזת אהבה עד טירוף כלפי חברתו של האיש, ובאופן טבעי העניינים מסתבכים עוד יותר, בפרט כאשר האיש מגלה מדוע לא מת כשהיה אמור למות: כי בפעם הראשונה בתולדותיהם בני האדם החליטו סוף-סוף לקחת את גורלם בחזרה מהאלים. זה שינוי נפלא - אבל יש לו מחיר.רוח הרפאים: סיפור אהבה עוסר במה שקורה במה שקורה לנו כשאנחנו מגלים שהפכנו לאדוני גורלנו. בלי תירוצים, בלי כוחות חיצוניים או אלים להאשים - האחריות כולה שלנו. הוא גם על אהבה, רוחות שהם במקרה גם שפים, כלבים מדברים ופיקניקים בגדם עם עצמך בעשרים גילים שונים.רוח הרפאים: סיפור אהבה הוא בו-זמנית לא מהעולם הזה ונוגע ללב עמוקות והוא ירדוף אתכם במקוריותו עוצרת הנשימה, בחיוניותו, ובנשמתו החכמה.גונתן סמואל קרול נולד ב-26 בינורא 1949 בניו יורק, ארהב.

לאחר סיום לימודיו החל ללמד ספרות בבית הספר הבינלאומי בוינה, אוסטריה ועד מהרה קבע בעיר את מקום מגוריו. ספרו הראשון, The Land of Laughs ראה אור ב-1980 והוא העיד על סגנונו העתיד לבוא: פנטסיה עירונית שזורה בקסם מציאותי.קרול כתב על כה כ-15 ספרים. ניל גיימן כתב עליו: יש לו את הקסם ץץץ הוא ישאיל לכם את עיניו- ואתם לא תראו עוד את העולם באותה דרך.האתר הרשמי של קרול - www.jonathancarroll.comEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "רוח הרפאים: סיפור אהבה":


quesignificatunombre.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us